IBRA

Ibra make-up

To polska marka oferująca wysokiej jakości pędzle i akcesoria do makijażu, której właścicielem jest dynamicznie rozwijająca się na rynku kosmetologii profesjonalnej firma Aruba

Jak to się zaczęło ?

W 2009 roku zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Karaja na terenie Polski. Dynamiczny rozwój marki, oraz współpraca z czołówką najlepszych wizażystów zainspirowała nas do stworzenia własnych wysokiej jakości produktów.

Dla kogo tworzymy?

Oferta marki Ibra jest tak skonstruowana, że dociera nie tylko do grona profesjonalistów, ale także do początkujących pasjonatek i miłośniczek wizażu. Naszym celem jest stworzenie takiego asortymentu, który poprzez swoje pozytywne walory usprawni pracę nawet najbardziej wymagających klientek.

Gdzie można podejrzeć naszą pracę i produkty?

Nasz terminarz jest wypełniony po brzegi, ponieważ zawsze jesteśmy obecni na największych kongresach i targach branżowych. Organizujemy także cykliczne szkolenia i warsztaty oraz z największą przyjemnością wspieramy promocję współpracujących z nami klientów.

Produkty

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy pędzle wykonane z włosia naturalnego (koza, kucyk, sobol) oraz syntetycznego. Posiadamy również kępki rzęs w trzech długościach, oraz syntetyczno-naturalne rzęsy na pasku. Dodatkowo oferta firmy wzbogacona jest o kultowy produkt makeup blender, jak również etui, kosmetyczkę i pas na pędzle, aplikatory do ust, szczoteczki do rzęs oraz krzesło wizażysty.

Przejdz do sklepu

INNSI

Napisz do nas !

Skontaktuj się z nami !

SKLEP INTERNETOWY

tel: 17 859 11 02 wew. 22

e-mail: sklep@innsi.pl

 

 

HURTOWNIA KOSMETYCZNA

tel: 17 859 11 02 wew. 21

e-mail: biuro@aruba.rzeszow.pl

Aleja Tadeusza Rejtana 8
35-310 Rzeszów